Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O KANCELARII

Kancelaria działa w oparciu o ustawę z 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych ( Dz.U z 2015, poz. 507 j.t.  z późn. zm.).

W ramach Kancelarii na stałe współpracuje dwoje radców prawnych co pozwala  wzmocnić pozycję

Kancelarii , poprzez  możliwość wzajemnych  wewnętrznych konsultacji problemów prawnych , wsparcia w sprawach sądowych , wymianę doświadczeń.

Klienci otrzymują gwarancję gruntownej analizy prawnej ich spraw.

Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego ma na celu ochronę prawną interesów podmiotów na rzecz których jest wykonywana.  Zawód radcy prawnego jest niezależnym, wolnym zawodem zaufania publicznego.

Dodatkową gwarancją pewności świadczonych usług jest to, że każdy radca prawny posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które dodatkowo zabezpiecza interesy Klientów.

Radcę prawnego obowiązuje też Kodeks etyki, który obliguje  do wykonywania czynności zawodowych rzetelnie, uczciwie, zgodnie z prawem wraz  z obowiązkiem dochowania tajemnicy zawodowej.

Dewizą Kancelarii jest rzetelność i  profesjonalizm  w powierzanych sprawach. Działamy w oparciu o indywidualne podejście do każdego z Klientów. W relacjach z Klientami dbamy przede wszystkim o zrozumiały dla obu stron dialog, który pozwala lepiej poznać i ocenić wymiar konkretnej sprawy. W każdą sprawę angażujemy całą swoją wiedzę i doświadczenie, wykonując zawód od kilkunastu już lat z nieprzerwaną pasją.

Podstawowy zakres naszej specjalizacji obejmuje : usługi prawne związane z bieżącą obsługą  przedsiębiorców , spółek i  instytucji, w tym dochodzenie wierzytelności  , prawo budowlane,a także sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym szczególnie nieruchomości, /regulację stanów prawnych nieruchomości/. i odszkodowań.